Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Nasi uczniowie uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych

W minioną niedzielę na terenie bazyliki oo. Dominikanów w Jarosławiu, odbyły się ogólnomiejskie uroczystości upamiętniające Ofiary reżimu komunistycznego.

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w naszym mieście miał szczególnie doniosły charakter nie tylko z uwagi na odznaczenia osób przyczyniających się do promowania Pamięci o „Żołnierzach Wyklętych”, ale także z uwagi na nadanie imienia patrona mjr. Władysława Koby 34. Batalionowi Lekkiej Piechoty. Na uroczystości przybyły delegacje przedstawicieli Parlamentu RP, Instytucji Samorządowych, czy Władz Kościelnych. Naszą Szkołę reprezentowali przedstawiciele Pocztu Sztandarowego i Samorządu Szkolnego pod opieką P. Marii Pietruch i P. Krystiana Gliniaka.