Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Nasi Mechanicy programistami obrabiarek CNC i projektantami części maszyn

Nasi Mechanicy programistami obrabiarek CNC i projektantami części maszyn

W dniu 29 września 2018 r. rynek pracy został wzbogacony o 15-tu programistów obrabiarek CNC i projektantów części maszyn.

Uczniowie kształcący się w zawodzie technik mechanik zdawali egzamin końcowy i wszyscy go zdali. Przed przystąpieniem do egzaminu certfikowanego TUV uczniowie ukończyli 200 godzinny kurs podstawowy i zaawansowany, który składał się z 4 modułów:

  1. SolidEdge,
  2. EdgeCam,
  3. Sinutrain,
  4. MTS,

Po zdanym egzaminie nasi kursanci otrzymali Certyfikat TUV oraz Certyfikat potwierdzony przez Firmę ZERO Technologia Produkcji ul. Sołtana 4/60, 01-494 Warszawa, która wraz z nauczycielami ZSTiO w Jarosławiu przygotowywła uczniów do egzaminu

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szkolenie realizowane było w ramach projektu UE Bliżej rynku pracy w ZSTiO w Jarosławiu, którego beneficjentem jest Powiat Jarosławski i ZSTiO w Jarosławiu. Projekt finansowany jest ze środków EFS, a IP jest WUP Rzeszów.