Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

NASI ABSOLWENCI nagrodzeni w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE SIMP

Po raz kolejny społeczność szkolna ZSTiO w Jarosławiu ma wspaniały powód do dumy. Uczniowie (dziś już studenci) – absolwenci szkoły zostali uhonorowani przez Główną Komisję Konkursową w II etapie finałowym XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) dla absolwentów średnich szkół prowadzących kształcenie zawodowe.

LAUREATEM, zdobywcą II miejsca i TYTUŁU „TECHNIK ABSOLWENT 2020” został GABRIEL MAJ – w specjalności „Technik Elektronik”.
WYROŻNIENIE otrzymała AGATA OSUCH – w specjalności „Technik Informatyk”.

Opiekunem uczniów w konkursie jest mgr inż. Wiesław Zięba

Społeczność szkolna składa
serdeczne gratulacje i życzy dalszych sukcesów!!!