Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Nabór Kandydatów Na Staże zawodowe w Hiszpańskiej Maladze w roku szkolnym 2021/2022

Nabór Kandydatów Na Staże zawodowe w Hiszpańskiej Maladze w roku szkolnym 2021/2022

Zapraszamy uczniów klas 1,2,3 o profilu Technik Teleinformatyk, Informatyk, Programista do wypełnienia formularzy zgłoszeniowych na staże zawodowe w przyszłym roku szkolnym.

Link do formularza - pobierz
Formularz wypełnić w edytorze Word, wydrukować i podpisać przez uczestnika i rodzica, a następnie zeskanować do formatu PDF i odesłać na adres - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem Hiszpania. Termin odsyłania wypełnionych formularzy 05.02.2021.