Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Pix Programming Challenge

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Pix Programming Challenge

Pix Programming Challenge to międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży.

Jest on w pełni przeprowadza za pośrednictwem aplikacji PixBlocks. Zarówno udział w konkursie jak i aplikacja są całkowicie bezpłatne! Uczestnicy konkursu muszą rozwiązać zadania z zakresu programowania. Zadania dostosowane są do różnych grup wiekowych. 

Dla rocznika 2005 są to zadania z zakresu programowania blokowego, a dla starszych roczników – zadania z zakresu programowania tekstowego w języku Python. Udział w konkursie może wziąć każda osoba, która jest uczniem/uczennicą naszej szkoły.


UWAGA:Wszyscy chętni, którzy nie są informatykami,programistami, ale chcą wziąć udział mogą zgłaszać się do Pani Beaty Pilek celem założenia konta i rejestracji. Czasu zostało nie wiele. Rejestracja jest do 29.11.2020 !!!  Zgłaszać można się mailowo: lub przez Messengera lub dziennik elektroniczny.