Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • MICHAŁ KNAP-FINALISTĄ XLIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej KOLEJNY INDEKS DLA UCZNIA

MICHAŁ KNAP-FINALISTĄ XLIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej KOLEJNY INDEKS DLA UCZNIA

W tegorocznej XLIII OOWEiE w Krakowie, MICHAŁ KNAP, uczeń III klasy technikum, kształcący się w zawodzie technik elektronik, uzyskał tytuł FINALISTY OLIMPIADY w kategorii elektronik medyczny oraz zdobył indeks na uczelnie techniczne.

INDEKS daje naszemu uczniowi prawo przyjęcia na I rok studiów, z pominięciem warunków rekrutacji oraz zwolnienie z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.
Michał Knap dowiódł, że w umiejętny sposób można połączyć swoje pasje, zdolności i zainteresowania. Uzyskany przez ucznia prestiżowy tytuł finalisty olimpiady świadczy o wysokim poziomie kształcenia w ZSTiO oraz o zaangażowaniu nauczycieli w pracę z młodzieżą. Merytorycznymi opiekunami ucznia są nauczyciele katedry elektronicznej w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów