Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Lista przyjętych na rok szkolny 2020/2021

Lista przyjętych
Technikum Nr 2
(1Tc) Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
(1Tm) Technik mechanik

Lp

Nazwisko, imię

 1

Bącal, Filip

2

Bury, Patryk

 3

Ciurko, Krystian

 4

Cygielski, Jakub

 5

Czercowy, Sebastian

 6

Fiałek, Karol

 7

Garbacz, Aleksandra

 8

Homa, Hubert

 9

Jaremko, Michał

 10

Joniec, Kacper

 11

Kaczmar, Ireneusz Piotr

 12

Kijanka, Ernest Damian

 13

Kud, Kacper

 14

Kurasz, Igor

 15

Łopuch, Filip

 16

Maciałek, Patrycja

 17

Makarski, Mateusz

 18

Motowidło, Konrad

 19

Okruch, Szymon

 20

Ośmak, Kacper

 21

Papak, Bartłomiej

 22

Pawlikowska, Wiktoria

 23

Pięknik, Michał

 24

Reczko, Julia

 25

Sawa, Gracjan Jakub

 26

Skibiak, Marcin Andrzej

 27

Socha, Maciej

 28

Statkiewicz, Bartłomiej

 29

Tas, Aleksandra

Liczba wolnych miejsc: 3

Lista przyjętych
Technikum Nr 2
(1Te) [O] Technik elektronik
(1Ta) [O] Technik automatyk

Lp

Nazwisko, imię

 1

Botwina, Marcin Piotr

 2

Chmura, Igor Jakub

 3

Cygielski, Bartłomiej

 4

Deptuch, Kamil

 5

Dubiel, Michał

 6

Flak, Filip

 7

Gąsior, Marcin

 8

Hanas, Patryk

 9

Jaremko, Jakub Władysław

 10

Jaworowski, Filip

 11

Kawalec, Hubert

 12

Kiełbowicz, Jakub

 13

Kocyła , Filip

 14

Koziun, Arkadiusz

 15

Kurzawa, Krystian

 16

Kwaśniak, Damian

 17

Leśniowski, Mateusz

 18

Mazur, Łukasz

 19

Nawłoka, Łukasz Mateusz

 20

Nogaj, Maciej

 21

Skowronek, Radosław

 22

Skrzypek, Konrad Dominik

 23

Standzoń, Michał

 24

Szwechtowicz, Maksymilian

 25

Warchoł, Wiktor

 26

Zych, Bartłomiej

Liczba wolnych miejsc: 6

Lista przyjętych
Technikum Nr 2
(1Ti) [O] Technik informatyk

Lp

Nazwisko, imię

 1

Baran, Eryk

 2

Bielka, Daniel

 3

Czernisz, Sebastian Konrad

 4

Darasz, Hubert

 5

Darecki, Gabriel

 6

Ditrich, Bartosz

 7

Dublanica, Mateusz Dawid

 8

Fornas, Maciej

 9

Frań, Kamil Piotr

 10

Gajda, Piotr

 11

Gamdzyk, Dominik Józef

 12

Kobylarz, Konrad Krzysztof

 13

Kos, Sebastian

 14

Kosiński, Filip

 15

Lekowski, Patryk

 16

Malinowski, Szymon

 17

Pels, Mateusz

 18

Podolak, Paweł Marcin

 19

Potera, Paweł

 20

Prawecki, Karol Maksymilian

 21

Rożek, Kamil Piotr

 22

Różak, Bartosz

 23

Sas, Karol

 24

Sidorski, Kornel Jakub

 25

Szabarkiewicz, Kacper

 26

Szałyga, Wiktor

 27

Szarek, Franciszek

 28

Tarnawski, Kacper Paweł

 29

Tyl, Rafał

 30

Wawreńczuk, Patryk

 31

Wlazło, Radosław

 32

Wojtowicz, Jakub

Liczba wolnych miejsc: 0

Lista przyjętych
Technikum Nr 2
(1Tp) [O] Technik pojazdów samochodowych

Lp

Nazwisko, imię

 1

Borys, Radosław Jan

 2

Buczkowski, Krystian

 3

Cymbalista, Wiktor

 4

Czerepak, Kamil

 5

Gościak, Michał

 6

Guziak, Maciej

 7

Hołowacz, Krystian

 8

Jasiłek, Patryk

 9

Knap, Karol Aleksander

 10

Kondej, Damian

 11

Krajnik, Bartłomiej

 12

Kryczało, Mateusz

 13

Kulikowski, Bogdan

 14

Łohin, Paweł

 15

Maksym, Kamil Piotr

 16

Orłamowski, Mateusz

 17

Piątek, Karol

 18

Płonka, Karol

 19

Rajzer, Wiktor

 20

Ruchała, Mateusz

 21

Sanocki, Kacper

 22

Soński, Paweł

 23

Sopel, Jan

 24

Szramik, Artur

 25

Wielgosz-Hirny, Ignacy

 26

Wyczawski, Karol Kacper

 27

Zając, Kacper

 28

Zamróz, Sebastian

Liczba wolnych miejsc: 4

Lista przyjętych
Technikum Nr 2 (ZSTiO,Jarosław)
(1Tr) [O] Technik programista (ang-niem)

Lp

Nazwisko, imię

 1

Bajsarowicz, Gabriel

 2

Bereza, Jacek

 3

Biały, Szymon

 4

Bielecki, Hubert

 5

Buriachok, Wladyslaw

 6

Cieliczka, Patryk

 7

Derba, Patryk

 8

Dinh Manh, Karol

 9

Drapała, Jakub Jan

 10

Duszyński, Maciej

 11

Dziedzic, Bartosz Tomasz

 12

Gamracy, Adrian Eugeniusz

 13

Gawlikowski, Adam

 14

Gier, Dawid

 15

Grąz, Tomasz

 16

Jandziński, Hubert

 17

Kiełt, Łukasz Mateusz

 18

Kijanka, Filip

 19

Kołodziej, Igor

 20

Kontek, Jakub Kacper

 21

Kontek, Karol

 22

Kwiecień, Kamil

23 

Liszka, Tobiasz

 24

Łakomy, Karolina

 25

Majkut, Filip

 26

Mil, Wojciech

 27

Podgórski, Patryk

 28

Stęchły, Jakub

 29

Tkaczyk, Eryk Karol

 30

Wojtanowski, Dominik

 31

Wojtuń, Karol Jan

 32

Zięba, Karol

Liczba wolnych miejsc: 0

Lista przyjętych
Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4
(1Be) [O] Elektromechanik pojazdów samochodowych
(1Bk) [O] Kierowca mechanik

Lp

Nazwisko, imię

 1

Baliński, Jakub

 2

Bąk, Dawid Adam

 3

Branowski, Patryk

 4

Golba, Kacper

 5

Hołowacz, Kamil

 6

Kuc, Kacper

 7

Kurdziel, Karol

 8

Ladryk, Kacper Mikołaj

 9

Leśny, Adrian Michał

 10

Matyja, Dawid

 11

Neścior, Dawid

 12

Niemiec, Maciej Łukasz

 13

Olech, Konrad Feliks

 14

Raróg, Sebastian

 15

Salwach, Radosław

 16

Sołek, Michał

 17

Surmiak, Gabriel

 18

Trybulski, Łukasz Wojciech

 19

Węgrzyn, Jakub

 20

Wiertel, Konrad

 21

Wołos, Dawid

 22

Zagrobelny, Dominik

 23

Załuski, Piotr

 24

Ziętek, Dominik

 25

Zimoń, Wiktor

Liczba wolnych miejsc: 5

Lista przyjętych
Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4
(1Bp) [O] Mechanik pojazdów samochodowych

Lp

Nazwisko, imię

Adamarek, Kacper

 
 2

Atachim, Patryk Robert

 
 3

Brzeziński, Mateusz

 
 4

Chmielowski, Wojciech Krzysztof

 
 5

Chodań, Jakub

 
 6

Dominik, Łukasz, Józef

 
 7

Gac, Kacper Mateusz

 
 8

Gancarz, Patryk Sebastian

 
 9

Hapcer, Krystian

 
 10

Kołaczko, Maciej Roman

 
 11

Krówka, Jakub

 
 12

Kruk, Marcel Edward

 
 13

Kuryło, Kacper

 
 14

Kusy, Marek

 
 15

Leja, Łukasz

 
 16

Maziarz, Angelo

 
 17

Paryniak, Sebastian

 
 18

Pieszko, Wiktor

 
 19

Piguła, Mateusz Jakub

 
 20

Płocica, Sebastian Waldemar

 
 21

Potoczny, Adrian

 
 22

Półchłopek, Wiktor

 
 23

Smoliński, Piotr

 
 24

Sokulski, Damian

 
 25

Tołpa, Patryk

 
 26

Tomków, Kacper

 
 27

Zito, Karol

 
 28

Zołotnik, Karol

 

Liczba wolnych miejsc: 2