Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Lista osób zakwalifikowanych

Lista kandydatów zakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

 

 Technikum Nr 2
(1Tc) Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
(1Tm) Technik mechanik

Lp

Nazwisko, imię

 1

Bącal, Filip

 2

Bury, Patryk

 3

Ciurko, Krystian

 4

Cygielski, Jakub

 5

Czercowy, Sebastian

 6

Fiałek, Karol

 7

Garbacz, Aleksandra

 8

Homa, Hubert

 9

Huk, Szymon

 10

Jaremko, Michał

 11

Joniec, Kacper

 12

Kaczmar, Ireneusz Piotr

 13

Kijanka, Ernest Damian

 14

Kud, Kacper

 15

Kurasz, Igor

 16

Łopuch, Filip

 17

Maciałek, Patrycja

 18

Makarski, Mateusz

 19

Markiewicz, Adrian

 20

Motowidło, Konrad

 21

Niemiec, Kacper

 22

Okruch, Szymon

 23

Ośmak, Kacper

 24

Papak, Bartłomiej

 25

Pawlikowska, Wiktoria

 26

Pięknik, Michał

 27

Reczko, Julia

 28

Sawa, Gracjan Jakub

 29

Skibiak, Marcin Andrzej

 30

Socha, Maciej

 31

Statkiewicz, Bartłomiej

 32

Tas, Aleksandra

Liczba wolnych miejsc: 0

Technikum Nr 2
(1Te) [O] Technik elektronik
(1Ta) [O] Technik automatyk

Lp

Nazwisko, imię

 1

Botwina, Marcin Piotr

 2

Chmura, Igor Jakub

 3

Cygielski, Bartłomiej

 4

Deptuch, Kamil

 5

Dubiel, Michał

 6

Flak, Filip

 7

Gąsior, Marcin

 8

Hanas, Patryk

 9

Jaremko, Jakub Władysław

 10

Jaworowski, Filip

 11

Kawalec, Hubert

 12

Kiełbowicz, Jakub

 13

Koziun, Arkadiusz

 14

Kudyba, Łukasz

 15

Kwaśniak, Damian

 16

Leśniowski, Mateusz

 17

Mazur, Łukasz

 18

Nawłoka, Łukasz Mateusz

 19

Nogaj, Maciej

 20

Skowronek, Radosław

 21

Skrzypek, Konrad Dominik

 22

Standzoń, Michał

 23

Warchoł, Wiktor

 24

Zych, Bartłomiej

Liczba wolnych miejsc: 8

 

Technikum Nr 2

(1Ti) [O] Technik informatyk

Lp

Nazwisko, imię

1

Baran, Eryk

2

Bielka, Daniel

3

Czernisz, Sebastian Konrad

4

Darasz, Hubert

5

Darecki, Gabriel

6

Ditrich, Bartosz

7

Dublanica, Mateusz Dawid

8

Fornas, Maciej

9

Frań, Kamil Piotr

10

Gajda, Piotr

11

Gamdzyk, Dominik Józef

12

Kobylarz, Konrad Krzysztof

13

Kos, Sebastian

14

Kosiński, Filip

15

Lekowski, Patryk

16

Malinowski, Szymon

17

Pels, Mateusz

18

Podolak, Paweł Marcin

19

Potera, Paweł

20

Prawecki, Karol Maksymilian

21

Rożek, Kamil Piotr

22

Różak, Bartosz

23

Sas, Karol

24

Sidorski, Kornel Jakub

25

Szabarkiewicz, Kacper

26

Szałyga, Wiktor

27

Szarek, Franciszek

28

Tarnawski, Kacper Paweł

29

Tyl, Rafał

30

Wawreńczuk, Patryk

31

Wlazło, Radosław

32

Wojtowicz, Jakub

Liczba wolnych miejsc: 0


Technikum Nr 2
(1Tp) [O] Technik pojazdów samochodowych

Lp

Nazwisko, imię

1

Borys, Radosław Jan

2

Charysz, Karol

3

Czerepak, Kamil

4

Gościak, Michał

5

Guziak, Maciej

6

Hołowacz, Krystian

7

Jasiłek, Patryk

8

Knap, Karol Aleksander

9

Kolasa, Bartosz

10

Kondej, Damian

11

Krajnik, Bartłomiej

12

Kryczało, Mateusz

13

Kulikowski, Bogdan

14

Łohin, Paweł

15

Maksym, Kamil Piotr

16

Orłamowski, Mateusz

17

Piątek, Karol

18

Płonka, Karol

19

Rajzer, Wiktor

20

Ruchała, Mateusz

21

Sanocki, Kacper

22

Soński, Paweł

23

Sopel, Jan

24

Szkolnik, Dominik

25

Szramik, Artur

26

Wielgosz-Hirny, Ignacy

27

Wołoszyn, Leszek

28

Wyczawski, Karol Kacper

29

Zając, Kacper

30

Zamróz, Sebastian

Liczba wolnych miejsc: 2


Technikum Nr 2 
(1Tr) [O] Technik programista (ang-niem)

Lp

Nazwisko, imię

1

Bajsarowicz, Gabriel

2

Bereza, Jacek

3

Biały, Szymon

4

Bielecki, Hubert

5

Cieliczka, Patryk

6

Derba, Patryk

7

Dinh Manh, Karol

8

Drapała, Jakub Jan

9

Duszyński, Maciej

10

Dziedzic, Bartosz Tomasz

11

Gamracy, Adrian Eugeniusz

12

Gawlikowski, Adam

13

Gier, Dawid

14

Grąz, Tomasz

15

Jandziński, Hubert

16

Kiełt, Łukasz Mateusz

17

Kijanka, Filip

18

Kołodziej, Igor

19

Kontek, Jakub Kacper

20

Kontek, Karol

21

Kwiecień, Kamil

22

Liszka, Tobiasz

23

Łakomy, Karolina

24

Majkut, Filip

25

Mil, Wojciech

26

Pinkowicz, Michał

27

Podgórski, Patryk

28

Stęchły, Jakub

29

Tkaczyk, Eryk Karol

30

Wojtanowski, Dominik

31

Wojtuń, Karol Jan

32

Zięba, Karol

Liczba wolnych miejsc: 0

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4
(1Be) [O] Elektromechanik pojazdów samochodowych
(1Bk) [O] Kierowca mechanik

Lp

Nazwisko, imię

 1

Baliński, Jakub

 2

Bąk, Dawid Adam

 3

Branowski, Patryk

 4

Cymbalista, Wiktor

 5

Golba, Kacper

 6

Hołowacz, Kamil

 7

Kuc, Kacper

 8

Kurdziel, Karol

 9

Ladryk, Kacper Mikołaj

 10

Leśny, Adrian Michał

 11

Matyja, Dawid

 12

Neścior, Dawid

 13

Niemiec, Maciej Łukasz

 14

Olech, Konrad Feliks

 15

Raróg, Sebastian

 16

Salwach, Radosław

 17

Sarnecki, Radosław

 18

Sołek, Michał

 19

Surmiak, Gabriel

 20

Szafrański, Paweł

 21

Trybulski, Łukasz Wojciech

 22

Tuczapski, Filip Michał

 23

Węgrzyn, Jakub

 24

Wiertel, Konrad

 25

Wołos, Dawid

 26

Wójcik, Paweł

 27

Zagrobelny, Dominik

 28

Załuski, Piotr

 29

Ziętek, Dominik

Liczba wolnych miejsc: 1

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4
(1Bp) [O] Mechanik pojazdów samochodowych

Lp

Nazwisko, imię

1

Adamarek, Kacper

2

Atachim, Patryk Robert

3

Brzeziński, Mateusz

4

Chmielowski, Wojciech Krzysztof

5

Chodań, Jakub

6

Dominik, Łukasz, Józef

7

Gac, Kacper Mateusz

8

Gancarz, Patryk Sebastian

9

Hapcer, Krystian

10

Kołaczko, Maciej Roman

11

Krówka, Jakub

12

Kruk, Marcel Edward

13

Kuryło, Kacper

14

Kusy, Marek

15

Leja, Łukasz

16

Maziarz, Angelo

17

Michałowski, Maciej

18

Pakuła, Norbert

19

Paryniak, Sebastian

20

Pieszko, Wiktor

21

Piguła, Mateusz Jakub

22

Płocica, Sebastian Waldemar

23

Potoczny, Adrian

24

Półchłopek, Wiktor

25

Smoliński, Piotr

26

Sokulski, Damian

27

Tołpa, Patryk

28

Tomków, Kacper

29

Zito, Karol

30

Zołotnik, Karol

Liczba wolnych miejsc: 0