Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Lista osób niezakwalifikowanych

Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

 

Technikum Nr 2 (ZSTiO,Jarosław)

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 71.95

Nazwisko

Imię

Decyzja

Adamarek

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Barszczowski

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Bator

Sebastian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bawłowicz

Zuzanna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bąk

Dawid Adam

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Boczar

Szymon

niezakwalifikowany

Buczko

Oskar Hubert

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Bury

Kacper Filip

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Chodań

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Cisek

Norbert

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ciupiński

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ciupiński

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ciurko

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Czarnota

Kacper Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Czepiel

Radosław

niezakwalifikowany

Czuba

Hubert

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dejnaka

Adam

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dobreńko

Giovanni

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dominik

Łukasz, Józef

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Dziurzyński

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Fijałkowski

Krzysztof Paweł

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Florko

Szymon Michał

niezakwalifikowany

Gardziel

Konrad Mirosław

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gaworecki

Oskar

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Grzesik

Kamila

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Grzeszczak

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Hanasiewicz

Marcin

niezakwalifikowany

Hanasiewicz

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Hojło

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Horajski

Miłosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Idzik

Brajan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jabłoński

Maksymilian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Janusz

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jarosz

Klaudiusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Juda

Konrad

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kapłon

Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kaszycki

Karol Józef

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kędzior

Hubert

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kijanka

Karol Paweł

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kocyła

Filip

niezakwalifikowany

Konstantynowicz

Martyna

niezakwalifikowany

Kopek

Kornel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kowal

Konrad

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kozioł

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kozyra

Tomasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Krowiak

Jerzy

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Krówka

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kruk

Mikołaj Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Krysa

Adrian Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Krysa

Tomasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kupka

Wojciech

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kurdziel

Karol

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Kuryło

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kutyła

Wiktor Patryk

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kuźmicha

Hubert

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kwaśny

Patryk

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ledwożyw

Maciej

niezakwalifikowany

Ludwikowski

Paweł Piotr

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Łagoda

Julia Martyna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Łuc

Artur

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Łuc

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Machała

Mateusz

niezakwalifikowany

Magda

Gracjan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Marciak

Karol

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Matyja

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Mazur

Michał Artur

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Misiło

Emilia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Morąg

Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Neścior

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Nieckarz

Adrian

niezakwalifikowany

Niedźwiedź

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Niemiec

Maciej Łukasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Nowosiad

Julia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Obirek

Dawid

niezakwalifikowany

Pająk

Maciej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pakuła

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Paryga

Paweł

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Paryniak

Sebastian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Pieszko

Bartłomiej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Preisner

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pszonak

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Purcha

Bartłomiej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Puszyński

Dawid

niezakwalifikowany

Pyrzak

Jakub Stanisław

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Raba

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Radawiec

Jacek

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Reszka

Łukasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rogała

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rokosz

Sebastian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sadowski

Tymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Samborski

Bartłomiej, Karol

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sarnecki

Radosław

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Serafin

Hubert

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Siwik

Konrad

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Słoma

Patryk

niezakwalifikowany

Socha

Ireneusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Socha

Konrad Benedykt

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Socha

Mirosław

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Stawarz

Marcin Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Stęchły

Paweł Łukasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Superson

Aleksandra

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Superson

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Szwechtowicz

Maksymilian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Świst

Dawid Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Tarała

Filip

niezakwalifikowany

Tomków

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Trzeciak

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Undziakiewicz

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Wasilewski

Konrad

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wasiuta

Rafał Tadeusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Węgrzyn

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Wolańczyk

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wołczyk

Kacper Florian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wołoszyn

Julia Zofia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Woźniak

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wyczarski

Filip

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wyczawski

Karol Tomasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wysocki

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wywrot

Łukasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Zaworska

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ziębka

Patryk

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zimoń

Wiktor

niezakwalifikowany

Ziólkowski

Maciej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4 (ZSTiO,Jarosław)

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 24.2

Nazwisko

Imię

Decyzja

Broda

Arkadiusz Mikołaj

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Brodowicz

Grzegorz Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Charysz

Karol

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Czercowy

Sebastian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Czetyrbok

Krzysztof Wojciech

niezakwalifikowany

Demska

Magdalena

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Derbisz

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dobek

Sebastian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dobosz

Dawid

niezakwalifikowany

Drapała

Konrad

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Duda

Jakub

niezakwalifikowany

Flak

Konrad

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gaweł

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Hospod

Patryk Sebastian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jakubik

Sebastian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Janas

Karol

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jasiłek

Patryk

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jendruch

Eryk

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jędryczka

Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Kaczanowski

Łukasz

niezakwalifikowany

Kasprzak

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kijanka

Ernest Damian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Kłos

Kamil

niezakwalifikowany

Knap

Karol Aleksander

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Kołoda

Bartłomiej Krzysztof

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kondej

Damian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kowalczyk

Paweł Marcin

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kruk

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Krysa

Tomasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kulikowski

Bogdan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kwoka

Damian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Leśniowski

Maksymilian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Lorenowicz

Sebastian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Ludwikowski

Kamil Paweł

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Machała

Mateusz

niezakwalifikowany

Markiewicz

Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Mazur

Kamil

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Niemczycki

Kamil

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Opaliński

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Orłamowski

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pęcak

Artur

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pękala

Daniel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Piątek

Karol

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pietluch

Wojciech

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Pszeniczka

Daniel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rabczak

Maciej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Siupik

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skibiak

Marcin Andrzej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skrzypek

Mateusz Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Słotwiński

Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Snowiński

Michał

niezakwalifikowany

Sosnowy

Maksymilian Piotr

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Stęchły

Paweł Łukasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szczur

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Szkolnik

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szylar

Daniel

niezakwalifikowany

Świst

Dawid Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Trojanowski

Miłosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wawro

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Wawro

Krystian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Wielgosz-Hirny

Ignacy

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wołosz

Norbert Józef

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wróbel

Konrad Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Zając

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zaprzała

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Zygmunt

Łukasz Paweł

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)