Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Lista nagrodzonych osób w konkursie Trójwymiarowy Świat Matematyki – Pojazdy przyszłości

Lista nagrodzonych osób w konkursie Trójwymiarowy Świat Matematyki – Pojazdy przyszłości

Rozdanie nagród odbędzie się w piątek 29.03.2019r. o godz. 10:00 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1 w Jarosławiu.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

miejsce

uczeń

klasa

szkoła

opiekun

1

Julia Motyka

2

Szkoły Podstawowej  w Pełkiniach

Agata Fudali

2

Patryk Wojdyło

3

Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku

Iwona Szkoła

3

Dominik Łukasiewicz

2

Szkoły Podstawowej  im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach

Maria Karpińska

wyróżnienie

Faustyna Czajka

1

Szkoły Podstawowej  Nr 7  im. Ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu

Maria Gałasiewicz

wyróżnienie

Ewelina Duliban

3

Szkoły Podstawowej  im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie

Anna Dzień

wyróżnienie

Emilia Nowak

1

Szkoły Podstawowej  im. Św. Królowej Jadwigi w Tapinie

Aneta Nowak

wyróżnienie

Karina Stadnik

3

Szkoły Podstawowej   im. Jana Pawła II w Tuczempach

Małgorzata Drwięcka

wyróżnienie

Kornelia Maliga

1

Szkoły Podstawowej  Nr 7  im. Ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu

Maria Gałasiewicz

wyróżnienie

Miłosz Leja

3

Szkoły Podstawowej  Nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku

Agata Jurkiewicz

wyróżnienie

Gabriela Knara

1

Szkoły Podstawowej  Nr  1  im. Św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu

Marek Konrad

1

Aleksandra Bundyra

8

Szkoły Podstawowej  w Cieszanowie

Barbara Dragan

2

Marcel Matrejek

4

Szkoły Podstawowej  im. Tadeusza Kościuszki w Muninie

Magdalena Matusz

3

Mateusz Kuźma

6

Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Baśki Puzon w Jarosławiu

Krystyna Wawrzeniuk

wyróżnienie

Konstancja Kucab

6

Szkoły Podstawowej  Nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku

Dorota Pomagiel

wyróżnienie

Artur Szafraniec

5

Szkoły Podstawowej   im. Jana Pawła II w Tuczempach

Joanna Hawryłko

wyróżnienie

Zuaznna Wywrot

5

Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku

Agnieszka Jasiłek

wyróżnienie

Bartłomiej Zgieb

5

Szkoły Podstawowej  im. Jana Pawła II w Drohojowie

Elżbieta Polenik

wyróżnienie

Zuzanna Jaworska

4

Szkoły Podstawowej  im. Jana Pawła II w Dobkowicach

Izabela Romanek-Gilarska

wyróżnienie

Nikola Wajs

5

Szkoły Podstawowej w Cewkowie

Elżbieta Zając

wyróżnienie

Oliwia Stęc

7

Szkoły Podstawowej  im. Poległych w Strajku w Krzeszowicach w Krzeszowicach

Joalnta Broda

wyróżnienie

Anna Mazur

7

Szkoły Podstawowej w Nizinach

Kamila Motowidło

wyróżnienie

Gracjan Sanocki

4

Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Orłach

Elzbieta Polenik

wyróżnienie

Marcin Danicki

5

Szkoły Podstawowej  Nr 7  im. Ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu

Anna Zielińska

wyróżnienie

Łucja Maliga

4

Szkoły Podstawowej  Nr 7  im. Ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu

Krzysztof Kubaszek

wyróżnienie

Igor Cienki

4

Szkoły Podstawowej  w Mołodyczu

Barbara Dec-Kozdroń

wyróżnienie

Norbert Bielec

7

Zespołu Szkół w Zarzeczu

Barbara Pawłowska

wyróżnienie

Miłosz Durbajło

4

Szkoły Podstawowej  Nr  1  im. Św. Królowej Jadwigi Królowej Polski w Zadąbrowiu

Ewa Grabowska-Duda

wyróżnienie

Oliwia Kalicka

4

Szkoły Podstawowej  im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach

Renata Puszyńska