Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Lista nagrodzonych osób w konkursie Trójwymiarowy Świat Matematyki – Pojazdy latające

Lista nagrodzonych osób w konkursie Trójwymiarowy Świat Matematyki – Pojazdy latające

                Rozdanie nagród odbędzie się w piątek 13.12.2019r. o godz. 11:00  

 

w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1 w Jarosławiu.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                W celach organizacyjnych proszę o informację ile osób, ze szkoły nagrodzonej, przyjedzie na finał konkursu.

                Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Tel. kontaktowy 792 12 44 66

Imię i nazwisko

Miejsce

Klasa

Szkoła

Kacper Sidor

1

2

Szkoły Podstawowej  im. Bł. O. Michała Czartoryskiego w Pełkiniach

Martyna Siwak

2

2

Szkoły Podstawowej  im. Tadeusza Kościuszki w Muninie

Anna Kawalerska

3

2

Szkoły Podstawowej w Łukawcu

Patryk Adamiec

w

1

Szkoły Podstawowej w Mołodyczu

Mateusz Sołek

w

3

Szkoły Podstawowej  w Czelatycach

Oliwier Długoń

w

3

Szkoły Podstawowej  im. bł. O. Michała Czartoryskiego w Pełkiniach

Julia Motyka

w

3

Szkoły Podstawowej  im. bł. O. Michała Czartoryskiego w Pełkiniach

Maja Mazurkiewicz

w

2

Szkoły Podstawowej  w Jankowicach

Wiktor Wysocki

w

2

Szkoły Podstawowej w Ostrowie

Szymon Gilarski

w

3

Szkoły Podstawowej  im. Prezydenta Rzeczpospolitej Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach

Julia Brzyska

w

2

Szkoły Podstawowej  im. Tadeusza Kościuszki w Muninie

Patrycja Jędruch

w

3

Szkoły Podstawowej   w Chłopicach filia w Boratynie

Marcin Danicki

1

6

Szkoły Podstawowej  Nr 7  im. Ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu

Przemysław Gilarski

2

6

Szkoły Podstawowej  im. Prezydenta Rzeczpospolitej Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach

Paulina Kudyba

3

4

Publicznej Szkoły Podstawowej w Makowisku

Dawid Pikuła

w

4

Szkoły Podstawowej   w Krzeczowicach

Jakub Stęc

w

4

Szkoły Podstawowej   w Krzeczowicach

Paweł Kubicki

w

5

Szkoły Podstawowej  im. Jana Pawła II w Zarzeczu

Karina Stadnik

w

4

Szkoły Podstawowej w Tuczempach

Jakub Kruk

w

8

Szkoły Podstawowej w Dębowie

Filip Wyczarski

w

8

Szkoły Podstawowej w Dębowie

Dominik Porębny

w

4

Szkoły Podstawowej w Świętoniowej

Kinga Makowiecka

w

6

Szkoły Podstawowej w im. Marii Konopnickiej w Siennowie

Paweł Filip

w

4

Szkoły Podstawowej w Skołoszowie

Dominik Wałach

w

6

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w nr 11 w Rzeszowie

Zuzanna Wywrot

w

6

Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pruchniku