Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

List Minister Edukacji Narodowej do Dyrektorów i Nauczycieli

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Drogie Koleżanki i Koledzy,

 

w załączonym liście chciałam Państwa poinformować o planach związanych m.in. ze zmianą przepisów o ocenie pracy nauczyciela, dodatku za wyróżniającą pracę i wzmocnienia finansowania dodatkowych zajęć dla uczniów.

Bardzo dziękuję za kolejny rok pracy przy wprowadzaniu reformy edukacji.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę, by ten szczególny czas w roku upłynął w radości i pokoju, w gronie rodziny i najbliższych. Aby świąteczna atmosfera trwała jak najdłużej, a radość i optymizm towarzyszyły nam w każdym dniu Nowego Roku.

Proszę Państwa Dyrektorów o przekazanie listu wszystkim nauczycielom.

Z wyrazami szacunku

Anna Zalewska

Minister Edukacji Narodowej