Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

LICEALIADA- PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

Awans uczniów ZSTiO do Finału Powiatowej Licealiady w piłce siatkowej chłopców!

W dniu 11.12.2018r. na sali ZSBiO odbyła się faza grupowa licealiady w piłce siatkowej chłopców. Nasi uczniowie zajęli drugie miejsce pokonując zawodników z ZSSCHiO 2;0, ulegając tylko zawodnikom z ZSBiO 0;2. Dzięki postawie naszych wspaniałych siatkarzy, będziemy mogli ich podziwiać w finale, który odbędzie się o godz. 8;30, 18.12.2018r. na sali ZSBiO. Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszej drużynie!
Skład naszej siatkarskiej reprezentacji tworzyli:
• Broda Kamil IV Tc
• Smoliński Damian IV Tk
• Pędziński Michał II Tc
• Krzyczkowski Dominik II Ti
• Suchy Arek III Ti
• Kaleta Jakub III Tn
• Wysocki Bartek III Tm
• Szkoruda Szymon III Tm
• Lepszy Marcin III Te
Wszystkim reprezentantom należą się gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów!
Opiekun drużyny: Piotr Krawiec