Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

„ Lekcje o Funduszach Europejskich” w ZSTiO

W naszej szkole w dniach 21 X do 31 X miała miejsce akcja edukacyjna Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju - „Lekcja o Funduszach Europejskich.

Przedsiębiorczość III”. Miała ona na celu przybliżanie młodzieży tematyki przedsiębiorczości, budowanie przedsiębiorczych postaw, rozwijanie umiejętności pracy zespołowej oraz informowanie o tym, jak Fundusze Europejskie wspierają tworzenie i rozwój firm. Tegoroczną edycję niewątpliwie wyróżnia gra planszowa „Czas na Start-up!”. Podczas gry uczniowie wcielą się w młodych przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w świecie biznesu. Każdy uczestnik gry będzie rozwijał własny start-up, aby stworzyć ten najlepszy na rynku. Jeden z naszych zespołów będzie reprezentował naszą szkołę podczas rozgrywek wojewódzkich.