LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z J. ANGIELSKIEGO WORLD OF LANGUAGES EXPERT

Z radością i dumą informujemy iż trzech uczniów naszej szkoły otrzymało Dyplom Laureata Ogólnopolskiego Konkursu WORLD OF LANGUAGES EXPERT

W klasach IV; Karol Nowogrodzki zdobywając 19 z 20 punktów i Kamil Dziedzic zdobywając 18 z 20 punktów.

W klasach II; Michał Koba zdobywając 19 z 20.

Ponadto wysokie miejsca zajęli Kamil Czyż i Dominik Kudyba z kl. 2GI zdobywając 15 z 20 punktów.

Konkurs WORLD OF LANGUAGES EXPERT organizowany jest na terenie całego kraju przez Wydawnictwo Synapsa. Uczniowie mają szansę sprawdzić swoje umiejętności które w tym roku obejmowały bardzo szeroki obszar.

W klasach II- między innymi z gramatyki; przymiotniki, czasy gramatyczne, czasowniki modalne, z funkcji językowych natomiast wyrażanie zgody czy hipotezy.

W klasach IV- z gramatyki; stronę bierną, zdania warunkowe, konstrukcje used to, would rather,, better, wish natomiast z funkcji językowych zdawanie relacji i wyrażanie porównań.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Życzymy samych sukcesów, Karolowi i Kamilowi już na studiach, natomiast o Michale, Kamilu i Dominiku miejmy nadzieję jeszcze nie raz usłyszymy.

Thanks for your extra effort and hard work!