Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

KWALIFIKACJA WOJSKOWA w 2020 ROKU

Zgodnie z Wojewódzkim Planem Kwalifikacji Wojskowej na 2020 rok na terenie powiatu jarosławskiego kwalifikacja wojskowa przebiegać będzie w okresie od 3 lutego 2020 roku do 9 marca 2020 roku. Kwalifikacji podlegają mężczyźni urodzeni w  2001 oraz roczniki starsze do 24 roku życia, jak również kobiety zgonie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 kwietnia 2017 roku w sprawie wskazania grup kobiet poddawanych obowiązkowi stawienia się do kwalifikacji wojskowej .

Ogółem kwalifikacji podlega 847 osób. Miejscem przeprowadzenia kwalifikacji, gdzie odbywać się będą posiedzenia Powiatowej Komisji Lekarskiej w Jarosławiu jest Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych („Bursa Międzyszkolna”) w Jarosławiu przy ul. Reymonta 1, gdzie można uzyskać informacje  więcej 

WKU Jarosław