Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki II etapu KWT - gimnazjum

Wyniki Konkursu Wiedzy Technicznej dla Gimnazjum - zakwalifkowani do finału do miejsca 40.

LPImięNazwiskoGimnazjumWynikiCzas pisania
1 Adam Jan Wątroba Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie 35  
2 Krzysztof Jan Negacz Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie 34  
3 Grzegorz Legęza Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej 33  
4 michał Macnar Zespół Szkół Publicznych - Gimnazjum im. Anny z Działyńskich Potockiej w Rymanowie Zdroju 33  
5 Jakub Kraśniak Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu 32  
6 Magdalena Kondracka Zespół Szkół w Dydni 32  
7 Łukasz Dubiel Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle 32  
8 Jakub Flis Gimnazjum nr.2 im.Ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu 31  
9 Jakub Mazur Gimnazjum Miejskie im. Władysława Jagiełły w Leżajsku 31  
10 Cezary Gałan Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie 31  
11 Daria Wielgosz Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku 31  
12 Jakub Piasecki Zespół Szkół w Wierzbnej 30  
13 Jakub Jan Zakonek Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie 30  
14 Maksymilian Wojnar Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łańcucie 30  
15 Mikołaj Brzeźniak Gimnazjum w Trzebownisku 30  
16 Znój Izabela Znój Izabela Gimnazjum Publiczne w Iwoniczu 30  
17 Wiktor Zając Społeczne Gimnazjum im. Konfederatów Barskich w Rogach 30  
18 Jakub Cecuła Gimnazjum nr 1 w Sanoku im. Grzegorza z Sanoka 30  
19 Jakub Aleksander Grzyb Gimnazjum nr 1 w Sanoku im. Grzegorza z Sanoka 30  
20 kacper potoczny Gimnazjum Miejskie im. Władysława Jagiełły w Leżajsku 29  
21 Karol Pękala Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie 29  
22 Łukasz Giedrys Gimnazjum nr 1 w Nisku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 29  
23 Jaromir Węgrzyn Gimnazjum w Trzebownisku 29  
24 Paweł Drobek Społeczne Gimnazjum im. Konfederatów Barskich w Rogach 29  
25 Kamil Dziurgot Miejskie Gimnazjum nr 3 w Dębicy 29  
26 Katarzyna Hanus Zespół Szkół Publicznych - Gimnazjum im. Anny z Działyńskich Potockiej w Rymanowie Zdroju 29  
27 Wiktoria Suchy Gimnazjum Nr 1 im. bpa I. Krasickiego w Radymnie 28  
28 kajetan walewski Gimnazjum Miejskie im. Władysława Jagiełły w Leżajsku 28  
29 Szymon Kwolek Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łańcucie 28  
30 Kevin Wawrzyn Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana III Sobieskiego w Lubaczowie 28  
31 Kacper Kafara Zespół Szkół w Niebocku 28  
32 Sebastian Chmielowiec Zespół Szkół w Łukawicy Gimnazjum 28  
33 Kacper Słowik Zespół Szkół im. Aleksandra Fredry w Odrzykoniu 28  
34 Joanna Łysko Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej 28  
35 Gabriela Kopacz Gimnazjum Katolickie im. bl.ks. J.Popiełuszki w Stalowej Woli 28  
36 Adam Sobczyk Miejskie Gimnazjum nr 3 w Dębicy 28  
37 Dobrosława Fedor Publiczne Gimnazjum nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu 27 0:17:34
38 Anna Szyszka Miejskie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy 27 0:20:38
39 Bartosz Kiełek Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iwierzycach  27 0:23:16
40 Kamil Kluz Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie 27 0:24:47
41 Mateusz Rychlak Zespół Szkół nr3 w NIsku 27 0:24:53
42 Igor Kopaniszyn Gimnazjum nr 4 im. 6 Pomorskiej Dywizji Piechoty w Sanoku 27 0:28:11
43 Dominik Gortat Gimnazjum Katolickie im. bl.ks. J.Popiełuszki w Stalowej Woli 27 0:30:50
44 Gabriel Winiarski Zespół Szkół Publicznych w Jedliczu 27 0:34:08
45 Błażowska Błażowska Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle 27 0:34:11
46 Martyna Rechul Zespół Szkół w Laszkach 27 0:38:11