Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Trójwymiarowy Świat Matematyki - wyniki

Szanowni Państwo, z radością zawiadamiam, że 12 kwietnia (czwartek) 2018 r. o godz. 11:00 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ul. Św. Ducha 1 w Jarosławiu, odbędzie się rozdanie nagród dla finalistów konkursu matematyczno-plastycznego „Trójwymiarowy Świat Matematyki - pojazdy kołowe”.

Na uroczystość zapraszam wszystkich uczestników konkursu, niezależnie od wyniku każdy otrzyma dyplom. Po części oficjalnej odbędzie się dla wszystkich uczestników konkursu i ich opiekunów pokaz drukarek 3D oraz warsztaty z informatyki na temat kodowania. Ze względów organizacyjnych proszę do 09 kwietnia (poniedziałek) o informację zwrotną z jaką liczbą dzieci Państwo przyjdziecie.

Z poważaniem
Monika Fudali

UczeńKlasaSzkołaMiejsceNauczyciel
Amelia Plebanek I Szkoły Podstawowej Nr 11 im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu 1 Dorota Czajka
Marek Kapłon I Szkoły Podstawowej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach 2 Maria Karpińska
Patrycja Jędruch I Szkoły Podstawowej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach Filia Boratyn 3 Marzena Gołębiowska
Zofia Kochman III Szkoły Podstawowej im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie 3 Maria Kochman
Karina Stadnik II Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuczempach wyróżnienie Małgorzta Drwięcka
Dominik Łukasiewicz I Szkoły Podstawowej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach wyróżnienie Maria Karpińska
Krzysztof Koszła II Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wietlinie wyróżnienie Magdalena Mielnik
Milena Żeńczak III Szkoły Podstawowej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach wyróżnienie Renata Puszyńska
Lena Plęs "0" Szkoły Podstawowej w Muninie wyróżnienie Małgorzata Bębenek
Jakub Pawełek II Szkoły Podstawowej im. Olimpijczyków Polskich w Rozborzu Długim wyróżnienie Agnieszka Raba
Mateusz Sołek I Szkoły Podstawowej w Czelatycach wyróżnienie Elżbieta Suszyło
Igor Cienki III Szkoły Podstawowej w Mołodyczu wyróżnienie Waleria Borowik
Miłosz Sowa III Szkoły Podstawowej im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie wyróżnienie Maria Kochman
Mateusz Czubocha VII Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuczempach 1 Joanna Hawryłko
Gabriela Jędruch VII Szkoły Podstawowej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach 2 Renata Puszyńska
Oliwia Kazior VI Szkoły Podstawowej w Ryszkowej Woli 3 Andrzej Makarski
Krzysztof Kalamarz IV Szkoły Podstawowej im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie 3 Bożena Szczepankiewicz
Zuzanna Wywrot IV Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku wyróżnienie Agnieszka Jasiłek
Kamila Pancerz VII Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu wyróżnienie Anna Zielińska
Karol Okrasa IV Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wietlinie wyróżnienie Barbara Czarniecka - Dybisz
Izabela Kosteczko VII Szkoły Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Tapinie wyróżnienie Anna Balicka
Dawid Knara IV Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu wyróżnienie Mirella Szarlińska
Jakub Skiba VI Zespołu Szkół w Zarzeczu wyróżnienie Barbara Pawłowska
Przemysław Gilarski IV Szkoły Podstawowej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach wyróżnienie Renata Puszyńska
Anna Bednarz VI Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuczempach wyróżnienie Joanna Hawryłko
Nikola Wajs IV Szkoły Podstawowej w Cewkowie wyróżnienie Elżbieta Zając