Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Rodzinie

Uczniowie Karolina Lis i Karol Kubacha z klasy III LH reprezentowali szkołę na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Rodzinie i zajęli drugie miejsce.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 23 marca, w piątek, w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Uczniowie musieli przejść przez kilka etapów eliminacji. W szkole pisali test ze znajomości prawa rodzinnego, następnie przygotowali prezentację na jeden z podanych przez Komitet Olimpijski tematów. Karolina i Karol wybrali bardzo trudny temat o wolności. Na końcu prezentowali swoją pracę i odpowiadali przed Komisją na pytania. Konkurencja była duża. Karolino i Karolu gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w każdej dziedzinie życia.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

Opiekun: Monika Fudali