Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Odbiór certyfikatów z kwalifikacji zawodowych oraz dyplomy zawodowe
do odebrania w pokoju monitoringu (pok. nr 4, parter budynku głównego).

 

Finał Ogólnopolskiego Konkursu Zabytkomania 2017 dla naszych uczniów

Polski Instytut Sztuki Filmowej oraz Narodowy Instytut Dziedzictwa przyznał III miejsce filmowi "Czar Kamienic Jarosławia" w Ogólnopolskim Konkursie Zabytkomania 2017. Film został zrealizowany przez uczniów ZSTiO w Jarosławiu: Piotra Brzyskiego i Marcelina Tutki.

15 grudnia 2017 roku w Warszawie w kinie Iluzjon odbyła się uroczysta Gala Rozdania Nagród podczas której Czar Kamienic Jarosławia był nominowany do nagrody głównej konkursu. Do konkursu zgłoszono ponad 300 prac z całej Polski. Galę rozdania nagród uświetnił film Mój Vincent, nagrodzony na Festiwalu w Berlinie, a nominowany do tegorocznych Oscarów.

Po zakończeniu Gali Rozdania Nagród uczniowie zostali zaproszeni na uroczystą kolację podczas której mogli wymienić się doświadczeniami z realizacji filmu z finalistami konkursu. Oprócz prestiżowego miejsca w finale konkursu uczniowie otrzymali kamery cyfrowe i będą mogli rozwijać swoje pasje.