Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Dawid Kasieczka na podium

W dniu 17 kwietnia 2015 r. w Bydgoszczy odbyło się uroczyste zakończenie XVII Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Euroelektra od lat cieszy się dużym uznaniem wśród uczniów i nauczycieli i jest jedną z najbardziej znanych olimpiad w Polsce. W tych prestiżowych zmaganiach doskonale zaprezentował się uczeń naszej szkoły - Dawid Kasieczka z kl. IV TE, który zajął 3. miejsce i uzyskał tytuł laureata.

Warto nadmienić, że Stowarzyszenie Elektryków Polskich z siedzibą w Warszawie, które jest organizatorem olimpiady tegoroczny finał przeprowadziło w Rzeszowie, natomiast w Bydgoszczy nastąpiło uroczyste wręczenie nagród. Finał to sprawdzenie wiedzy teoretycznej polegający na rozwiązywaniu zadań przygotowanych przez Komitet Główny Olimpiady składający się z przedstawicieli organizatora, nauczycieli akademickich oraz specjalistów dziedzin objętych programem Olimpiady.

Gratulujemy Dawidowi jak i jego opiekunowi mg inż. Januszowi Puszkarzowi.