Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Konkursowe zmagania informatyków i programistów

Od początku roku uczniowie naszej szkoły biorą aktywny udział w konkursach informatycznych m.in. 30 września uczniowie uczestniczyli w konkursie Bóbr-MAP (Mistrzowie Algorytmiki i Programowania) a 15 listopada w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym Bóbr 2021.

Kolejnym ogólnopolskim konkursem w którym nasi uczniowie biorą udział jest “Motorola Science Cup”. Celem konkursu jest popularyzacja Technologii Informacyjnych oraz nauk ścisłych - w szczególności informatyki, logiki, matematyki i fizyki wśród uczniów szkół ponadpodstawowych w Polsce. Konkurs składa się z trzech etapów. Nasi programiści z klasy trzeciej w składzie: Joanna Mędraś, Bartosz Pieczek, Eryk Kopciuch, Sylwester Półtorak i Michał Batiuk przeszli do kolejnego etapu. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

konkursowe zmagania informatykow i programistow

Strona konkursu: https://science-cup.pl/