Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Konkurs „Wyreżyseruj swoje życie. Bezpiecznie!"

Szanowni Państwo!

Chciałbym serdecznie zaprosić uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w konkursie „Wyreżyseruj swoje życie. Bezpiecznie!”, który to realizuję we współpracy ze znanym influencerem Danielem Rusinem ( Reżyser Życia).

 

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu krótkiego filmu promującego noszenie elementów odblaskowych.

Zwycięzcy wezmą udział w warsztatach filmowych, które poprowadzi dla nich Reżyser Życia, otrzymają zaproszenie na plan zdjęciowy, na którym będą znani aktorzy i youtuberzy, a także na specjalną wizytę w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Na zgłoszenia czekamy do 15 maja.
Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo w filmie: https://www.facebook.com/watch/?v=315999259075797