Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

KONKURS O ZŁOTE INDEKSY AEH

Drodzy Maturzyści!

z przyjemnością informujemy o I Konkursie o Złote Indeksy AEH organizowanym przez Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie z okazji 20-lecia istnienia uczelni.

Wychodząc naprzeciw ambitnym, młodym osobom, które chciałyby kontynuować edukację na szczeblu szkolnictwa wyższego, Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie organizuje konkurs, w którym do wygrania jest aż 20 indeksów na studia na wybranym kierunku. Uczelnia w swojej ofercie posiada kierunki takie jak: psychologia, społeczeństwo smart city, prawo, informatyka, zarządzanie, dziennikarstwo, politologia, sztuczna inteligencja i data science. Pełną ofertę uczelni znajdziecie na stronie https://vizja.pl
Laureaci Konkursu nie tylko będą mieli możliwość studiowania przez rok zupełnie za darmo, ale również otrzymają atrakcyjne rabaty na kolejne lata studiów.
Uczelnia konkurs kieruje w stronę wszystkich tegorocznych maturzystów z całej Polski. Zadanie konkursowe to napisanie pracy na temat: „Pandemia – szanse i wyzwania”. Biorąc pod uwagę aktualność tematu jesteśmy przekonani, że wielu z was zechce wziąć udział w konkursie. Z założenia Organizatorów temat konkursu ma na celu skłonienie młodych ludzi do analizy obecnej sytuacji w Polsce i na świecie, a przede wszystkim do dostrzeżenia szans i możliwości, jakie wiążą się z pandemią.
Prace konkursowe o objętości nie mniejszej niż 3000 słów i nie większej niż 8000 słów należy przesłać wraz ze wszystkimi załącznikami na adres AEH w Warszawie do 30 maja 2021 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 30 czerwca 2021 roku, natomiast uroczyste wręczenie dyplomów oraz indeksów odbędzie się podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022 z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.
Mamy nadzieję, że Was, drodzy maturzyści, zainteresuje inicjatywa Konkursu. Wiemy, że wśród was jest całe mnóstwo utalentowanych i zdolnych umysłów.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu o Złote Indeksy znajdziecie na stronie https://indeks.vizja.pl/, a na wszystkie wasze pytania dotyczące konkursu z pewnością odpowie Komitet Organizacyjny (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Maturzyści – do dzieła!

 

Maturzyści! Zawalczcie o swoją studencką przyszłość! Weźcie udział w I Konkursie o Złote Indeksy Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie i wygrajcie studia przez rok zupełnie za darmo!
Co zrobić, żeby wygrać?
Wystarczy napisać esej na temat „Pandemia – szanse i wyzwania” i wysłać pracę na adres organizatora najpóźniej 30 maja 2021 roku.
Jakie kierunki możesz studiować? Sprawdź na stronie Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie  https://vizja.pl
Szczegółowe informacje o konkursie znajdziesz na stronie https://indeks.vizja.pl/