Konkurs dla uczniów na najtlepszą aplikację webową - trwa rekrutacja!

Zapraszamy do udziału w Konkursie dla uczniów na najlepszą aplikację webową, który organizuje Główny Urząd Statystyczny.

Trwa właśnie rekrutacja!

Zadaniem konkursowym jest stworzenie prototypu aplikacji webowej, która przybliży podstawowe – ciekawe w Waszej opinii – informacje o Polsce i Unii Europejskiej, i która będzie dopasowana do odbiorców w wieku 10 – 14 lat.

Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie szkół ponadpodstawowych, którzy będą pracować w z zespołach 2-5 osobowych, a nad ich pracą będzie czuwać pełnoletni opiekun zespołu.

Drodzy Uczniowie, możecie być zapisani tylko do jednego zespołu i nie musicie być uczniami tej samej szkoły. Opiekunowie mogą być wsparciem dla większej liczby zespołów niż jeden.

Oczywiście na uczestników i opiekunów czekają cenne i atrakcyjne nagrody w postaci bonów podarunkowych!

Zasady, harmonogram oraz pozostałe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie http://kodujwebapp.stat.gov.pl/ .

Pamiętajcie! Wkrótce majówka, a rejestracja zespołów trwa do 12 maja 2019 r. do godz. 23.59 J Warto się pospieszyć!

W przypadku pytań, prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny pod numerem 22 449 41 59.

konkurs dla uczniow na najtlepsza aplikacje webowa trwa rekrutacja

Zapraszamy!

Konkursu dla uczniów na najlepszą aplikację webową