Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

„KADRA NA JĘZYKACH”

Projekt unijny Erasmus+ Nr 2019-1-PL01-KA101-063342 „Kadra na językach” realizowany w naszej szkole w bieżącym roku szkolnym rozpocznie się 10.11.2019 i potrwa 13 miesięcy do 09.12.2020.

Całkowita kwota dofinansowania z funduszy Unii Europejskiej wynosi 69925.00 EUR. Celem projektu jest podniesienie kompetencji językowych, społecznych i zawodowych nauczycieli, kadry kierowniczej i administracyjnej. Umiejętności nabyte podczas realizacji projektu będą mieć znaczenie nie tylko dla samych uczestników, ale także dla rynku lokalnego, regionalnego i krajowego.
W ramach projektu nasi nauczyciele i pracownicy przez cały rok szkolny 2019/2020 będą uczestniczyć w kursach języka angielskiego i niemieckiego w szkołach językowych. Następnie podczas wakacjach 2020 wezmą udział w kursach językowych we Wiedniu. Oferujemy różne stopnie kursów, które są dostosowane do poziomu uczestników.
Serdecznie zapraszamy nauczycieli, kadrę kierowniczą i administracyjną do udziału w projekcie!
Bliższych informacji udziela koordynator projektu p. Zofia Kulnianin.
Informacje związane z udziałem i rekrutacją do projektu pojawią się wkrótce na naszej szkolnej stronie.

Zapraszamy!