„JĘZYK ANGIELSKI JEST OK” CERTYFIKAT JAKOŚCI KSZTAŁCENIA dla NASZYCH UCZNIÓW

Z ogromną satysfakcją informujemy, że XV edycja Programu „INSA.LING” dla Szkół przyniosła naszej społeczności szkolnej wspaniały sukces.

Certyfikatem Jakości Kształcenia zostali nagrodzeni uczniowie klas: 1 Tr, 2 Gr, 3 Ti, 4 Tc, 4 Tp. Oznacza to, że uczniowie biorący udział w programie poszerzyli zakres słownictwa i podnieśli poziom pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim.
Systematyczna praca i zaangażowanie uczniów dały im powód do zadowolenia z osiągniętego sukcesu.
Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji XVI edycji programu, w którą zaangażowały się kolejne klasy.
W programie swoich uczniów wspierają nauczyciele: Monika Benesz, Agata Maciałek - Budyńczuk, Sylwia Orłowska, Anna Pszon - Ziegelheim.

Gratulujemy nagrodzonym uczniom!!!
Uczestnikom obecnej edycji życzymy motywacji do systematycznej pracy i osiągnięcia super efektu!!!