Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • JESTEŚMY W KOLEJNYM ETAPIE OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY INNOWACJI TECHNICZNYCH I WYNALAZCZOŚCI

JESTEŚMY W KOLEJNYM ETAPIE OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY INNOWACJI TECHNICZNYCH I WYNALAZCZOŚCI

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły:

Barbara Krupa z klasy czwartej, kształcąca się w zawodzie technik elektronik, Arkadiusz Skowron z klasy czwartej kształcący się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz Krzysztof Sokół z klasy drugiej kształcący się w zawodzie technik elektronik zakwalifikowali się do drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.
Organizatorem Olimpiady jest Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów pod honorowym patronatem Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej. Celem olimpiady jest zainteresowanie młodzieży tematyką innowacyjności, ze szczególnym naciskiem na nabycie praktycznych umiejętności związanych z dokonywaniem i zgłaszaniem projektów wynalazczych, aktywizacją twórczego myślenia, edukacją o charakterze badawczym, konstrukcyjnym oraz technologicznym pod kierunkiem opiekuna naukowego.
Gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów

Opiekunami merytorycznymi uczniów są: mgr inż. Krzysztof Żołyniak oraz mgr inż. Mariusz Skupień.