INDEKSY JUŻ SĄ!!! POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA DOCENIA NASZYCH UCZNIÓW

Kolejny sukces naszych projektantów, uzyskali znamienity tytuł LAUREATÓW VI edycji konkursu EL-ROBO-MECH na Politechnice Białostockiej.

Uczniowie, jako zwycięzcy konkursu uzyskali prawo do podjęcia studiów stacjonarnych na dowolnie wybranym kierunku Wydziału Mechanicznego lub Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej z pominięciem rekrutacji.
13 kwietnia 2021 roku odbył się finał konkursu. Spotkanie odbyło się na platformie Microsoft Teams. Uczestnicy II etapu konkursu musieli przygotować filmy do prezentacji projektów przed Komisją Konkursową. Kreatywność, chęć czegoś nowego i zaangażowanie młodych ludzi została doceniona. Komisja Konkursowa nagrodziła projekty:
-BeeApp - Pasieka na miarę XXI wieku/ Inteligentny dom dla pszczół” – wykonany przez uczniów kształcących się w zawodzie technik elektronik: Eryk Maśkiewicz, Hubert Misiąg, Michał Pędziński.

-„Autonomiczny pies przewodnik” – wykonany przez uczniów kształcących się w zawodzie technik elektronik oraz technik informatyk: Mateusz Żuk, Mateusz Skupień, Łukasz Pytlowany.

-„Nakrętkowy pożeracz - bezkosztowy wytwórca materiału do drukarki 3D” – wykonany przez uczniów kształcących się w zawodzie technik elektronik i technik automatyk: Rajmund Dejnaka, Adrian Przybylski.

„ZSTiO – przewaga dzięki TECHNOLOGII” - Gratulujemy!