Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • I etap konkursu fotograficznego „Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim” rozstrzygnięty!

I etap konkursu fotograficznego „Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim” rozstrzygnięty!

W starostwie powiatowym w Jarosławiu rozstrzygnięto I etap konkursu fotograficznego "Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim".

Komisja konkursowa brała pod uwagę walory przyrodnicze, historyczne i kulturowe powiatu jarosławskiego na tle zmieniających się czterech pór roku. Z pośród 80 nadesłanych zdjęć wybrano i nagrodzono 15. Wśród laureatów konkursu znaleźli się przedstawiciele naszej szkoły.

Komisja przyznała następujące miejsca: I miejsce ex aequo - Kinga Niźnik "Pogawędka z profesorem Edwardem Kieferlingiem" i Tomasz Turoń "Opowieści z Helusza" jako nawiązanie do "Opowieści z Narnii", nauczyciel z ZSTiO Jarosław.

Wśród grupy osób, komisja wyróżniła również Panią Monikę Fudali (nauczycielka z ZSTiO) za fotografią pt. "Poznajesz mnie…", oraz ucznia klasy I ZSTiO Jarosław, Ignacego Wielgosza-Hirnego (fotografia bez tytułu, opiekun Tomasz Turoń).

Sukcesy fotograficzne są kontynuacją różnorodnych, bogatych dokonań artystycznych środowiska ZSTiO Jarosław. Gratulujemy, życząc dalszych sukcesów!

Szerzej o wynikach i kolejnej edycji w udostępnionym linku.