Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

„Graficy” zdobyli kolejne sukcesy

Gratulujemy naszym uczniom kolejnego sukcesu. „Graficy”, tym razem, wzięli udział w konkursie plastycznym - 40 lat Solidarności".

Wykazali się pomysłowością i kreatywnością, a ich prace zostały nagrodzone (odpowiednio w kategorii wiekowej). Cieszymy się, że uczniowie rozwijają swój talent plastyczny i podejmują wyzwania. Wspiera ich w tym nauczyciel i opiekun - mgr inż. Krzysztof Knap. Rozdanie nagród odbyło się 18.12.2020r. w siedzibie NSZZ Solidarność w Przemyślu, a wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce - Martynowski Sebastian (kl. 2Tc)
III miejsce - Kruk Seweryn (kl. 2Tc)
wyróżnienie - Pajda Patryk (kl.2Gc)

Mielniczek Jakub (2Gc) pochwała za udział w konkursie
Potoczny Maciej (2Tc) pochwała za udział w konkursie

Konkurs obejmował wykonanie plakatu ukazującego symbolikę, postacie związane z NSZZ „Solidarność” oraz okoliczności jego powstania. Wykonanie prac konkursowych zostało poprzedzone zaznajomieniem uczniów z wydarzeniami związanymi z powstaniem NSZZ „Solidarność”.
Udział w konkursie to bardzo dobra lekcja historii skierowana do młodego pokolenia, lekcja patriotyzmu i godnej postawy obywatelskiej.