Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Ogłoszenie Podlaskiego Kuratora Oświaty w sprawie Regulaminu Krajowego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej "100 lat Polskiego Komitetu Olimpijskiego 1919 - 2019"

Ogłoszenie Podlaskiego Kuratora Oświaty w sprawie Regulaminu Krajowego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej "100 lat Polskiego Komitetu Olimpijskiego 1919 - 2019"

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół podstawowych i ponadpodstawowych w kraju

W dniu dzisiejszym ogłaszam regulamin Krajowego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej „100 lat Polskiego Komitetu Olimpijskiego 1919-2019“. Konkurs organizowany jest we współpracy z Prezesem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Marszałkiem Województwa Podlaskiego, Prezydentami Białegostoku i Suwałk, Prezesem Podlaskiej Rady Olimpijskiej oraz Dyrektorem Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Wśród celów konkursu jest przede wszystkim uczczenie jubileuszu 100 lat działania Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz promowanie edukacyjnych i wychowawczych wartości sportu i olimpizmu. Serdecznie zapraszam do udziału nauczycieli, rodziców, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych naszego kraju.

Regulamin