Gala Przedsiębiorczości

Gala Przedsiębiorczości to finał ogólnopolskiego programu „Dzień Przedsiębiorczości” i programów Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Uroczyste podsumowanie tegorocznej XI edycji programu odbyło się 24 marca 2015 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Ważności przedsięwzięciu dała obecność gospodarza, Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, który wręczył zwycięzcom Konstytucję RP z własnym podpisem. Prezydent podkreślił wagę współpracy szkoły – przedsiębiorców - administracji. Ponadto w uroczystej Gali udział wzięli ministrowie w Kancelarii Prezydenta: Irena Wóycicka i Olgierd Dziekoński, doradca prezydenta Henryk Wujec, Prezes Zarządu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Zbigniew Modrzewski, Prezes Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych SA Iwona Sroka oraz przedstawiciele 20 nagrodzonych szkół i kilku instytucji.

Wśród laureatów znalazł się Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu, który zdobył statuetkę i tytuł „Najaktywniejszej Szkoły”.

Na Gali szkołę reprezentowały:

• Agnieszka Kruk - koordynator programu
  • Weronika Gral - uczennica klasy I LH