Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Erasmus+ staże 2020

Zakończyły się kursy zawodowe, językowe oraz pedagogiczne przygotowujące naszych uczniów do odbycia stażów zagranicznych w Niemczech.

Staże realizowane będą w firmie Projekt Korrekt e.V. Schkeuditz k/Lipska, na których będzie uczestniczyć 32 uczniów.
Pierwsza grupa wyjedzie 1 marca 2020r., będą to uczniowie klas technik informatyk i teleinformatyk po 8 uczniów z każdej klasy razem 16 uczniów. W skład drugiej grupy, która wyjedzie 15 marca wejdą uczniowie klas technik elektronik i automatyk też po 8 uczniów.
Kwota dofinansowania z Funduszu Unii Europejskiej – 56 166,00 EUR. Czas realizacji projektu: 01.10.2019r. – 30.09.2020r.
W drugim tygodniu lutego br. odbędzie się spotkanie uczestników stażu z pierwszej grupy, ich rodziców wraz z Dyrektorem Szkoły i opiekunami grupy. Spotkanie dla drugiej grupy odbędzie w trzecim tygodniu lutego br. Podczas spotkania zostaną podpisane umowy z uczestnikami, regulamin stażu, porozumienie z firmą Projekt Korrekt e.V. Schkeuditz.
Koordynatorem projektu w naszej szkole jest mgr inż. Wiesław Zięba.