Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Nasi „Elektronicy” wśród najlepszych na Podkarpaciu! Sukces na szczeblu wojewódzkim w eliminacjach do Olimpiady Wiedzy Technicznej

Nasi „Elektronicy” wśród najlepszych na Podkarpaciu! Sukces na szczeblu wojewódzkim w eliminacjach do Olimpiady Wiedzy Technicznej

Uczniowie z naszej szkoły, kształcący się w zawodzie technik elektronik: Hubert Misiąg, Łukasz Wywrót (kl. 3 Tc) oraz Gabriel Maj i Szymon Turko (kl. 4 Te) dnia 8.01.br. wzięli udział w II etapie wojewódzkich eliminacji do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Technicznej.

Eliminacje odbyły się w głównym budynku A Politechniki Rzeszowskiej, która pełni honorową funkcję współorganizacji olimpiady OWT.
Bardzo ważny jest fakt, że nasi uczniowie oraz ich koledzy z partnerskich szkół z Krosna i Mielca, jako jedyni z całego Podkarpacia zakwalifikowali się do II etapu olimpiady (odbył się w naszej szkole w listopadzie br.)
Natomiast w I etapie eliminacji udział wzięło około 8 tys. uczniów z całego kraju, czyli nasi uczniowie zmierzyli się z liczną konkurencją i pokonali ją.
Opiekunem uczniów jest mgr inż. Wiesław Zięba.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.