Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • „Elektronicy” z ZSTiO w kolejnym etapie Olimpiady Wiedzy Technicznej

„Elektronicy” z ZSTiO w kolejnym etapie Olimpiady Wiedzy Technicznej

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie ZSTiO w Jarosławiu zakwalifikowali się do zawodów okręgowych (II stopnia) XLVII edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej (w skrócie OWT) w grupie elektryczno-elektronicznej.

Eliminacje przeprowadzone zostały w formie online.


Szkołę reprezentować będą: Barbara Krupa, Eryk Maśkiewicz i Łukasz Wywrót, uczniowie klasy czwartej kształcący się w zawodzie technik elektronik. Zawody planowane są na 7. Stycznia 2021 roku.

OWT to prestiżowa Olimpiada z długoletnią tradycją, mająca charakter ministerialny. Udział w Olimpiadzie daje młodzieży możliwość wyróżnienia się w ogólnopolskich zmaganiach konkursowych. To także doskonała okazja do sprawdzenia swojej wiedzy i zdobycia cennego doświadczenia.
Opiekunem uczniów jest mgr inż. Wiesław Zięba.


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.