Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Certyfikat szkoły promującej honorowe krwiodawstwo dla ZSTiO Jarosław

Certyfikat szkoły promującej honorowe krwiodawstwo dla ZSTiO Jarosław

W dniu 14.11.2018 odbyło się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu spotkanie z Panią Agata Hryń - Botwiną z Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.

W wykładzie dotyczącym honorowego krwiodawstwa i dawstwa szpiku kostnego uczestniczyła pełnoletnia młodzież z klas 3 i 4. Szkoła została również uhonorowana Certyfikatem szkoły promującej honorowe oddawanie krwi, wystawionym przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Rzeszowie. W bieżącym roku w listopadzie, mija 15 lat od rozpoczęcia działalności Klubu Honorowych Krwiodawców „Serducho” w ZSTiO. Uczniom składamy podziękowania za liczy udział i deklaracje uczestnictwa w planowanej, wyjazdowej akcji honorowego krwiodawstwa.

Koordynatorami spotkania byli: Pani J. Czyż i T. Turoń.