Awans uczniów w Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”

Kolejny sukces naszych uczniów to awans do etapu regionalnego Olimpiady „Euroelektra”.

Jest to już 23 edycja OWEiE, zawodów III stopniowych o zasięgu ogólnopolskim, organizowanych przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP).
Szkołę, w trzech grupach tematycznych, reprezentować będą:
w dziedzinie Elektrotechniki – Barbara Krupa, Eryk Maśkiewicz, Hubert Misiąg, Łukasz Wywrót – Uczniowie klasy 4Te
w dziedzinie Elektroniki – Filip Kiełbowicz, Mateusz Żuk – klasa 2Gr, Krzysztof Sokół – klasa 2Ta
w dziedzinie Teleinformatyki – Patryk Huk – klasa 4TT
Opieka merytoryczna: mgr inż.. Janusz Puszkarz, mgr inż. Marek Okarmus, mgr inż. Mariusz Skupień, mgr inż. Damian Korecki.

Zawody drugiego stopnia odbędą się 5 stycznia 2021 roku w Rzeszowie w formie online.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!