Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Awans do Mistrzostw Województwa

Bardzo dobry wynik naszych biegaczy. W dniu 09.10.2020 r odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe na szczeblu powiatu. Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce, uzyskując tym samym awans do Mistrzostw Województwa. Cała drużyna reprezentowała ambitną postawę i każdy z uczestników pobiegł na maksimum swoich możliwości. Poniżej prezentujemy skład naszej drużyny biegaczy:
Czyż Kamil II Gi
Ditrich Bartosz I Ti
Kudyba Dominik II Gi
Kontek Jakub I Tr
Nowogrodzki Alan I Ta
Zięba Krzysztof IV Ti

Sport to wyzwanie, pasja, ból, łzy ale i radość z medali, postępów , osiągnięć jak również radość z przełamywania własnych słabości.
Niech każdy start będzie Waszym zwycięstwem.
Życzę chłopakom dalszych sukcesów-opiekun drużyny Dorota Różańska