Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Arkusze z egzaminu zawodowego oraz maturalne

Szanowni Państwo

Jestem autorem portalu Arkusze.pl i co prawda pisałem już do Państwa kilka miesięcy temu, ale mam świetną wiadomość i pomyślałem że zdecydowanie warto się podzielić.

Zanim jednak przejdę do niespodzianki, to bardzo chciałbym podziękować zarówno nauczycielom i uczniom za bardzo pozytywny odbiór mojej strony z arkuszami - cieszę się, że tak chętnie korzystacie Państwo z dostępnych tam materiałów i mam nadzieję, że przyczyni się to do jak najlepszych wyników uzyskiwanych przez uczniów na różnych egzaminach.

Przechodząc do sedna sprawy to odwiedzający stronę mieli zazwyczaj dwie kluczowe prośby: dodanie nagrań audio do matur językowych oraz dodanie działu związanego z egzaminem zawodowym. Podjąłem to wyzwanie i bardzo miło jest mi zakomunikować, że obie te prośby zostały właśnie spełnione, a to oznacza że teraz na stronie znajdziecie Państwo zarówno nagrania audio jak i nowy dział poświęcony egzaminowi zawodowemu. Zwłaszcza dodanie egzaminu zawodowego było sporym wyzwaniem, bo faktycznie bardzo trudno jest uzyskać takie materiały a jeśli już gdzieś są to są niestety płatne. Na szczęście udało mi się utworzyć ten dział, a o jego skali niech świadczy fakt, że łącznie znajduje się tam prawie... 10 tysięcy plików! Tak duża liczba materiałów wynika z tego, że opracowałem ponad 250 kwalifikacji zawodowych z pięciu ostatnich lat i to zarówno jeśli chodzi o egzamin pisemny jak i praktyczny. Oczywiście wszystkie te materiały są dostępne bezpłatnie, proszę z nich śmiało korzystać. Jeszcze tylko dodam, że dział z egzaminami zawodowymi znajduje się na samym dole strony głównej (wszystko jest bardzo ładnie pogrupowane na obszary), a nagrania audio znajdują się pod konkretnymi maturami.

Oprócz tego uzupełniłem bazę o nowe arkusze maturalne (różne przedmioty), a i jeszcze wkrótce dojdą kolejne nowe materiały, tak więc myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Na zakończenie dodam, że jeszcze w tym roku powinny pojawić się materiały związane z maturą z informatyki.

Adres strony to: https://arkusze.pl

Pozdrawiam serdecznie!
Radosław Piekarski