ABSOLWENCI ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ W „MECHANIKU” POŻEGNANI

W środę 19 czerwca 2019 roku młodsi koledzy z ZSTiO w Jarosławiu podczas uroczystej akademii pożegnali uczniów klas trzecich z zasadniczej szkoły zawodowej, tegorocznych absolwentów.

Rozpoczęto wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego, po czym nastąpiła część oficjalna uroczystości.
Wicedyrektor Lucjan Skobyłko w swoim imieniu, i wszystkich nauczycieli pogratulował absolwentom ukończenia szkoły, wyróżnionym uczniom wręczył dyplomy i nagrody. Następnie, zgodnie z tradycją szkoły, p. dyrektor przeprowadził uroczyste ślubowanie uczniów kończących szkołę.
Po części oficjalnej odbył się program artystyczny przygotowany przez uczniów klas: II Tc i III Ti.
Po zakończeniu uroczystości wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcia w holu szkoły przy popiersiu Patrona Szkoły, wybitnego lwowskiego matematyka Stefana Banacha.