Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

ABITURIENCI „MECHANIKA” POŻEGNANI

W piątek 26 kwietnia 2019 roku społeczność szkolna ZSTiO w Jarosławiu podczas uroczystej akademii pożegnała tegorocznych maturzystów.

Swoją obecnością zaszczycili nas także rodzice uczniów. Rozpoczęto wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego, po czym nastąpiła część oficjalna uroczystości. Dyrektor szkoły Adam Tomaszewski w swoim imieniu i wszystkich nauczycieli podsumował dokonania absolwentów, wręczył wyróżnionym dyplomy i nagrody. Zgodnie z tradycją szkoły, dyrektor po raz kolejny wręczył statuetkę z brązu „Laur Banacha” najlepszemu absolwentowi za wysokie wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia. W tym roku szkolnym „Laur Banacha” otrzymał Aleksander Siwoń, uczeń klasy IV Te (kształcący się w zawodzie technik elektronik). Należy podkreślić, że w tym roku, po raz pierwszy, w dowód uznania, zostały wręczone dyplomy honorowe szczególnie wyróżniającym się uczniom. Otrzymali je: Piotr Storek z klasy IV Te, Krystian Trysła z klasy IV Te, Marcin Domański z klasy IV Te, Julia Pawlus z klasy IV Tc, Robert Pielach z klasy IV Tp i oczywiście Aleksander Siwoń z klasy IV Te. Statuetkę „Nutki otrzymał także Kamil Broda, uczeń klasy IV Tc, za szczególną działalność artystyczną. Po zakończeniu części oficjalnej odbył się program artystyczny przygotowany przez uczniów klas trzecich i pierwszych technikum. Na zakończenie jeszcze raz składano życzenia maturzystom: sukcesów w dorosłym życiu, a przede wszystkim znakomitych wyników na maturze. Trzymamy kciuki.