Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Ostatnie pożegnanie Naszego Przyjaciela, Kolegi, Wicedyrektora,

Lucjana Skobyłko

Na zawsze pozostaniesz w Naszej pamięci i sercach.

Spoczywaj w pokoju

ostatnie pozegnanie LS

102 lata w niepodległej

Narodowe Święto Niepodległości to dla Nas jedno z najważniejszych świąt państwowych.

Po 123 latach zaborów – niewoli, cierpień i wysiłku wielu pokoleń Polaków – nasz kraj odzyskał niepodległość. Z racji ograniczeń epidemicznych nie mogliśmy w tradycyjny sposób uczcić tego święta. W związku z powyższym, został zorganizowany wirtualny rajd pod hasłem „102 lata w niepodległości”. Zadaniem uczestników było pokonanie 10,2km w wybranej aktywności (rower, rolki, bieg, spacer) w dniu 11 listopada.
Kolejny raz uczniowie ZSTiO udowodnili, jak ważna dla nich jest Ojczyzna, oraz dbałość o aktywne i bezpieczne spędzenie wolnego czasu.

Składam więc, serdeczne gratulacje i podziękowania osobom biorącym udział w tym wydarzeniu.

Krzysztof Czerkas