Aktualności

Ogłoszenie w sprawie możliwości składania ofert na wynajem lokalu użytkowego przeznaczonego na sklepik szkolny w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

1. Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu ogłasza możliwość składania ofert na wynajem lokalu użytkowego przeznaczonego na sklepik szkolny będący częścią budynku ZSTiO w Jarosławiu, ul. Św. Ducha 1, o łącznej powierzchni 14,93 m2 znajdujący się w podpiwniczeniu budynku głównego szkoły.

Organizacja wypoczynku w okresie ferii letnich 2020

Szanowni Państwo Organizatorzy
wypoczynku dzieci i młodzieży,

Minister Edukacji Narodowej za pomocą systemu teleinformatycznego prowadzi bazę wypoczynku. Jest ona zbiorem danych o organizatorach wypoczynku i zgłoszonych przez nich formach wypoczynku dzieci i młodzieży......

Drogi uczniu

Wojsko to wyzwanie

Możesz sprawdzić siłę swojego charakteru oraz realizować plany zawodowe i ambicje.