„ZŁOTA TARCZA” PERSPEKTYW 2020 dla „MECHANIKA”

Fundacja Edukacyjna Perspektywy ogłosiła wyniki XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020.
Naszemu technikum przyznano tytuł honorowy „ZŁOTA SZKOŁA 2020”. Odnieśliśmy wielki sukces, awansowaliśmy w Rankingu (przypomnijmy, 272 miejsce w 2016r.).
Nasz wynik w klasyfikacji to:
- 64 miejsce w rankingu głównym
- 6 miejsce w rankingu wojewódzkim
Zdobyliśmy również miejsce w rankingu szkół olimpijskich.

Zgodnie z obowiązującymi zasadami mamy prawo posługiwać się nim przez okres całego roku. Złota Tarcza Perspektyw to znak wartości szkoły, potwierdzenie wysokiej jakości pracy.

Jest to sukces szkoły wynikający ze współpracy nauczycieli i ambitnych uczniów. Wkładamy wiele zaangażowania by szkoła była miejscem przyjaznym i bezpiecznym, a każdy uczeń mógł rozwijać swoje pasje i zainteresowania.
Dążymy do tego, aby nasz absolwent był w pełni przygotowany do startu w dorosłe życie, był kompetentnym młodym człowiekiem.

W wysoką pozycję rankingową wpisaliśmy wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, jak i dodatkowych; sukcesy w olimpiadach oraz wyniki egzaminów zawodowych.

ZASZCZYTNY TYTUŁ „ZŁOTA SZKOŁA 2020” potwierdza, że w „MECHANIKU” WARTO SIĘ UCZYĆ”

"Razem na Święta"

Szkoła ZSTiO bierze udział w akcji "Razem na Święta" organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Celem przedsięwzięcia jest niesienie pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę.

Mamy I miejsce w Polsce!!!

W Ogólnopolskim Konkursie o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych I miejsce w Polsce o specjalności Technik Pojazdów Samochodowych 2019 zajął ubiegłoroczny absolwent ZSTiO Robert Pielach.

Wolontariusze e-Nable Polska

Uczniowie ZSTiO w Jarosławiu podczas Światowego dnia majsterkowicza omawiali swoje zainteresowania związane z drukiem 3D oraz projektem społecznym "Szczęście z plastiku" w Poranek z TVP Rzeszów