Dzień Otwarty PWSTE w Jarosławiu

Dyrektorzy szkół

Dzień Otwarty PWSTE w Jarosławiu przeniósł się do internetu. Formuła przygotowana przez naszą Uczelnię pozwala maturzystom na dołączenie do wydarzenia w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Politechnika Śląska nagradza projekty naszych uczniów

W dniu 11 marca odbył się finał IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Elektronika - by żyło się łatwiej” organizowanego przez Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Konkurs kierowany jest do uczniów szkół średnich, którzy lubią samodzielnie eksperymentować.

Sprawozdanie z przebiegu dziesiątej edycji konkursu matematyczno-plastycznego Trójwymiarowy Świat Matematyki – samochody marzeń

link do Gali - premiera godz. 10 - 23.04.21r.
21.04.2021r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu odbyło się uroczyste ogłoszenia listy laureatów i finalistów dziesiątej jubileuszowej edycji konkursu matematyczno-plastycznego Trójwymiarowy Świat Matematyki – samochody marzeń.